ТОВ СНБ КОМПАНІ

Колеса для візків і тачек-

Про компанію

О компанії

Організація “СНБ Компані” надає для своїх клієнтів широкий асортимент коліс для візків від найвідоміших виробників Європи та Азії. Наша компанія ретельно обробляє кожен запит нашого клієнта та аналізує всі відгуки для покращення якості обслуговування.Робота нашої компанії передбачає пряму співпрацю з виробниками, що дозволяє забезпечити для своїх клієнтів такі переваги:

 1. Завдяки прямим постачанням обладнання від виробника, повністю виключається попадання на склад продукції низької якості.
 2. Фахівці нашої компанії постійно актуалізують асортимент, враховуючи при цьому попит та сезонність;
 3. На нашому складі є всі найбільш популярні позиції;
 4. Фахівці “СНБ Компані” можуть навести необхідний клієнту товар на замовлення.

Розроблена унікальна система якості дозволяє вести точний контроль всього товару, що надходить на склад, тому виключається наявність будь-яких дефектів. Якщо вам потрібні якісні колеса для тачки, то фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам.

Основні характеристики коліс

Ми реалізуємо тільки якісні колісні комплектуючі та колеса для візків, а фахівці нашої компанії дотримуються необхідних умов для нормального зберігання товарів, що дозволяє дотримуватись усіх основних параметрів, які рекомендовані виробником. Перед тим, як купити колеса для візка варто розуміти, що їх часто використовують для різних видів обладнання та легкої промисловості.

Колеса для тачок та візків мають цілу низку характеристик, які впливають на їх вибір. Серед цих характеристик слід зазначити такі пункти:

 • Діаметр;
 • Показник вантажопідйомності;
 • Технічні характеристики;
 • Особливості конструкції;
 • Вигляд вантажів, що перевозяться.

Дуже важливо звернути увагу на великовантажні колеса, які дозволяють вирішити більшість проблем із вантажоперевезеннями промислового типу. Вибрати правильний товар щодо потреб клієнта допоможуть спеціалісти нашої компанії.

Колеса для візків та їх різновиди

Немає необхідності здійснювати пошук товару у різних магазинах, адже “СНБ Компані” надає для кожного клієнта вибір коліс серед широкого асортименту. Для кращого розуміння продукції, що надається, варто зупинитися на кожному виді індивідуально. Усі колеса та ролики мають певні функціональні особливості, які необхідно враховувати при виборі обладнання.

Окремо варто відзначити колеса для тачок, які можуть використовуватися для різних видів садових і відповідно будівельних тачок. Деякі моделі виготовлені із стійкого до навантажень матеріалу під назвою пінополіуретан. Цей/spanspan/span/spanspan/span до корозії та виникнення проколів поверхні колеса..

Колеса апаратного та термостійкого типу

Апаратні колеса використовуються переважно для закритих приміщень з метою комплектації пересувного обладнання, а також спеціальних візків. Даний вид обладнання використовується для пересування на невеликій швидкості, а саме до 3 км/година. Поворотний механізм колеса дозволяє забезпечити зручність керування, а матеріал дозволяє забезпечити стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища.

Колесо термостійке виробляється із спеціального фенольного складу за умови додавання до нього спеціальних волокон, які відливаються під високим тиском і відповідно за високого показника температури. Також є варіанти термостійкого колеса із високоякісного алюмінію. Варто зазначити, що контактна поверхня цього колеса має сферичну форму.

Колеса та ролики для рокли

У цю категорію обладнання входять колеса для рокли, яка може мати показник вантажопідйомності до 3-х тонн. Сьогодні колеса такого типу можуть бути поділені на такі види:

 • Рульові колеса;
 • Подвилкові ролики.

Ролик для рокли також можна купити у нашому інтернет магазині обладнання. Товар має певну серію та його продаж передбачає надання клієнту повного комплекту документації.

Цей вид коліс відноситься до спеціального обладнання, тому щодо точної вартості ви можете звернутися до наших менеджерів. Також до спеціального обладнання належать колеса для ТПВ та будівельних лісів, які виготовляються із чорної гуми з поліпропіленовим центром.

Як купити колеса для візків?

Колеса для візка на сайті нашої компанії мають високу якість за оптимальної ціни. Ми імпортуємо в Україну обладнання лише перевірених роками виробників, а клієнт отримує гарантію якості придбаного товару. Якщо вам потрібне колесо для візка, то фахівці нашої компанії допоможуть вам. Замовлення можна оформити на сайті, а також у телефонному режимі. Купити колеса на візок можна у містах: Київ,Харків,Дніпро,Львів,Запоріжжя,Луцьк,Рівне,Ужгород,Кіровоград,Тернополь,Маріуполь, Полтами,Черкаси та в інших містах України. Відправку здійснюємо будь-яким зручним для вас перевізником.

Статті

26.01.2020
Колеса из полипропилена
17.01.2020
Колеса из стандартной черной резины
12.01.2020
Колеса для строительных лесов и баков ТБО